Про компанію Caman

Наша компанія почала свою діяльність ще у далекому 1991 році, коли була придбана перша швейна машина та була створена перша пара взуття. А вже менш ніж через десять років ми успішно співпрацювали з іноземними торгівельними компаніями та експортували вироблені товари у США. 

Сьогодні компанія Каман - це один з лідируючих виробників якісного українського взуття високого класу. Варто відзначити, що така назва була взята не випадково. Як відомо, рептилія кайман відрізняється максимальною швидкістю реакції, розважливістю і цілеспрямованістю. На початку нашого шляху ми ставили великі цілі і стрімко йшли до їх досягнення, тому саме таке ім'я компанії здалося нам найбільш логічним. 


Професійний розвиток компанії Каман


2011 рік для нас був знаковим, адже ми повністю оновили обладнання, закупивши багатофункціональну професійну техніку італійського та німецького виробництва. Таке оновлення стало початком нового етапу в історії нашої компанії, який дозволив нам вийти на ще більш високий рівень. В цілому секрет нашого успіху базується на таких найбільш важливих факторах, як:

•новітнє італійське обладнання;

•якісні матеріали;

•відповідність сучасним взуттєвим трендам;

•подвоєний гарантійний строк;

•сертифіковане виробництво;

•доставка товару кращими транспортними компаніями;

•товарна упаковка з екологічно чистого картону;

•грамотно розроблені системи знижок;

•регулярні сезонні акції тощо.


Переваги нашого взуття


У нашому штаті працює більше 100 професіоналів, кожен з яких з максимальною увагою підходить до виконання своїх обов'язків, що дозволяє нам постійно розвиватися і покращувати виготовлену продукцію.

До найбільш значущих характеристик взуття Каман слід віднести такі особливості:

•наявність підошви з системою антиковзання;

•мембранні технології;

•ортопедично правильна форма устілок, яка створює необхідні умови для здорової ходьби.

Цікаві факти про нас

Компанія Caman є спонсором української команди екстремальних джиперів OFFROAD MASTER, яка брала участь у Міжнародних змаганнях 2013-го за Полярним колом. Взуття Caman гідно пройшло випробування бездоріжжя і суворого клімату.

Фабрика Caman - це успішний український виробник взуття з натуральної шкіри високої якості, який функціонує вже більше двадцяти років. Для того, щоб досягти того рівня, яким характеризується наша діяльність сьогодні, нам довелося пройти велику кількість етапів розвитку.

Варто відзначити, що найбільш важливими складовими ідеального результату у виробництві взуття є професійне обладнання, грамотні співробітники та якісні матеріали. У зв'язку з цим звертаємо вашу увагу на те, що в своїй роботі ми використовуємо інноваційну техніку німецького та італійського виробництва.

Сучасні технології дозволяють нам створювати максимально якісне і надійне взуття у великій кількості.


Особливості нашої діяльності


Сьогодні ми тісно співпрацюємо з іноземними торговими компаніями на трьох континентах, випускаємо по чотири колекції взуття на рік (а це понад 400 нових моделей). Вихід на міжнародний рівень виявився можливим тільки після того, як вироблене нами взуття стало відповідати світовим стандартам якості.

Важливими складовими нашої успішної діяльності є наступні моменти:

•більше 100 професійних співробітників з високим рівнем кваліфікації;

•закуплене у 2011 році інноваційне обладнання з Німеччини та Італії;

•високоякісна сировина для створення по-справжньому надійного і витривалого взуття;

•розробки ортопедично правильних моделей для створення безпечного для здоров'я взуття.

Якість виробленого на нашій фабриці взуття підтверджується численними сертифікатами, які були отримані в результаті детальних перевірок виробів Caman. Відзнаки на професійному рівні дають нам можливість відчувати себе ще більш впевненими у своїх силах.


Елегантний стиль


Крім того, що вироблене на фабриці Caman взуття відрізняється високими показниками надійності  та комфорту, наші вироби є по-справжньому стильними товарами, які відповідають сучасним світовим тенденціям. Відділ моделювання уважно стежить за новинками у світі взуттєвої моди для того, щоб ми могли надавати своїм покупцям актуальні моделі, що дозволяють людям відчувати себе красиво і впевнено.


Максимальна витривалість


Але й стильні взуттєві тренди не є нашою головною перевагою. Великим плюсом результатів діяльності фабрики є подвоєний гарантійний термін. Завдяки тому, що рівень виробництва суттєво підвищився за останні роки, наші вироби стали більш витривалими і міцними. Мембранні технології та надійні підошви з системою антиковзання дозволяють нам не сумніватися в тому, що взуття буде зберігати відмінний стан навіть при максимально активній експлуатації.

Сертифіковане виробництво якісного жіночого і чоловічого взуття - ось головне завдання такої організації, як фабрика Каман. Ми цінуємо свою репутацію, тому прагнемо постійно вдосконалювати робочий процес по створенню красивого та зручного українського взуття з натуральної шкіри.